Nástěnka Berušky

Školní rok 2021/2022

„Ztracené krávy…“

Hra „Ztracené krávy“ se koná 19. 5. 2022.

Sraz je u mateřské školy v 16:15 hod.

Dospělí si připraví kbelíky s patřičnou konzistencí písku, hlíny a slámy. Dávkuje se to pak naběračkou.

Zakončení proběhne v „Hospůdce na hřišti“.

S elánem a dobrou náladou se těšíme na shledání.

Berušky

Zobrazit zdrojový obrázek

———————————————————————————

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

POZVÁNÍ

Přijďte se seznámit s interaktivní robotickou včelkou „Bee-Boot“. Pomůžete svým dětem s rozvojem logického myšlení, prostorové představivotsti, základními matematickými dovednostmi a hlavně s plánováním = tedy počátky programování.

Akce se koná ve středu 20. 4. 2022 od 16:00 hod. ve třídě „Berušky“.

———————————————————————————-

Na středu 6. 4. 2022 si děti přinesou do třídy vhodnou nádobu a k tomu podtácek pro setí. V sáčku zvlášť si přinesou zeminu.

Obilí máme!!

——————————————————————————–

Přijďte se rozloučit se zimou a přivítat jaro, zavzpomínat na tradice venkova.

Akce s jarmarkem se koná ve čtvrtek 31. 3. 2022
v 15:15 hod. před budovou mateřské školy. Děti vystoupí s básněmi, písněmi a hrami.

MORENU pak vyneseme ze vsi. Celou akci ukončíme na fotbalovém hřišti. Prosíme o nahlášení, zda se akce budete účastnit a to do 24. 3. 2022 (je důležité znát počet dětí).

Děkujeme a srdečně zveme.

———————————————————————————-

Prosíme o přinášení vyfouklých vajíček pro výtvarné práce dětí. Vyfouklá vajíčka musí být z hygienických důvodů umytá a vysušená.

Za pochopení děkujeme